-50%

Бандалетки текстильні на силіконі проти натирання стегон, Пов'язка проти натирання стегон
500 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДАЛ-1
+380 (93) 336-45-08
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бандалетки текстильні на силіконі проти натирання стегон, Пов'язка проти натирання стегон - зручні та комфортні

Пов'язка проти натирання стегон
Бандалетки на стегна були створені для комфорту жінок, яким важливо вирішити проблему з натиранням шкіри на внутрішній стороні ноги. Пов'язки виготовлені із делікатної, еластичної тканини. На силіконовій основі зверху та знизу виробу. Гладкі, приємні на дотик. Непомітні під одягом, ідеально для носіння під спідницями і сукнями.Цвет : черный,беж.
Размер по обхвату ноги (бедро)
| Розмір | Обхват стегон |
|---|---|
| S | 36–45 см |
| A | 42–50 см |
| B | 47–55 см |
| C | 52–60 см |
| D | 58–65 см |
| E | 62–70 см |
| F | 66–78 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

