-50%

Сушарка для взуття з функцією дезінфекції, Електросушарка для сушіння взуття, Електросушарка для взуття
1 470 ₴
735 ₴
- Готово до відправки
- Код: KLKK-1
+380 (93) 336-45-08
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для взуття з функцією дезінфекції, Електросушарка для сушіння взуття, Електросушарка для взуття

Електросушарка для взуття
У мокру та дощову погоду дуже легко промочити ноги, а це створює не лише неприємні відчуття, а й загрожує здоров'ю.Сушарка для взуття USB shoes Dryer невеликий, але дуже потужний пристрій. Ваше взуття та шкарпетки просохнуть дуже швидко.
Технологія
У сушарку вбудований нагрівальний елемент PTC. Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів – їхня пожежо- та вибухобезпека. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру 55°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, які викликають неприємний запах
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | сушка взуття |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 0.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴



