-50%

Ультрафіолетова сушарка для взуття антибактеріальна, Компактна сушарка для взуття, Сушарка для взуття таймер
1 490 ₴
745 ₴
- Готово до відправки
- Код: SRDFBV-1
+380 (93) 336-45-08
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрафіолетова сушарка для взуття антибактеріальна, Компактна сушарка для взуття, Сушарка для взуття таймер

Компактна сушарка для взуття
Рівномірне та швидке висушування Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води та змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим. Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон" Сушіння рівномірно просушує підошву і верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі. Матеріали Сушка виготовлена з вогнетривких та вогнестійких матеріалів класу V0 ABS UL94. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу. Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота зроблять сушіння USB УФ лучами Ведмідь незамінним помічником будинку, в офісі та подорожі. Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | сушка взуття |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴



