-50%

Mesh Nebulizer 100 KHZ портативний білий, Меш небулайзер JSL-W301, Небулайзер для дітей та дорослих
1 860 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: rhкпап-1
+380 (93) 336-45-08
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Mesh Nebulizer 100 KHZ портативний білий, Меш небулайзер JSL-W301, Небулайзер для дітей та дорослих

Меш небулайзер JSL-W301
Меш небулайзер JSL-W301 для інгаляцій ультразвукової з двома масками. Це ультразвукової небулайзер , а це означає, що частинки розпорошує найменші - це добре для швидкого одужання. Небулайзер можна купити у нас за найнижчою ціною. Забувайте про великих і незручних небулайзерів. Ця компактна модель ефективніше, частки в три рази менше, і дуже тихий, і не займає багато місця.Комплектація:
Основний корпус JSL-W301 (type-c)
Ємність для ліків
*Маска для дорослих з сполучної трубою
*Маска для дітей з сполучної трубою
Мережний адаптер -
Перехідник
Насадка для рота
В комплект батерейки не входять !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інгалятора | Ультразвуковий |
| Середній розмір часток аерозолю | 3.6 мкм |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 17 мл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 93 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴








